Ketvirtadienis, 2024-04-25, 01:38
Welcome, Guest | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forumas » Laisvalaikis » Filmai » Death Note
Death Note
aaitvarasDate: Antradienis, 2010-08-03, 10:09 | Message # 1
Group: Users
Messages: 41
Status: Offline
Death Note - tai 37 anime serijos, išleistos Japonijoje 2006 - 2007 metais ir sukurtos besiremiant manga.
Žanrai - Drama, detektyvas, psichologinis, fantastinis, trileris.

Veiksmas sukasi aplink pagrindinį veikėją, stebėtinai intelektualų žmogų - Yagami Light, kurio rankose atsidūrė sąsiuvinis, vadinamas Death Note. Jo pagalba galima nužudyti bet ką - tereikia žinoti žmogaus vardą, pavardę ir būti bent kartą mačius jo veidą. Šio sąsiuvinio pagalba pagrindinis veikėjas siekė sukurti vadinamąjį "Tobulą pasaulį" - žudydamas nusikaltėlius ir taip, jo manymu, vaduodamas žmones nuo blogio. Natūralu, kad jo veiksmai buvo pastebėti, ir policijos pajėgos bando išsiaiškinti, kas ir kaip žudo nusikaltėlius. Šia byla susidomi ir legendinis detektyvas, vadinamas "L"...
Per daug nedetalizuojant, galima iš karto pasakyti - siužetas prikaustantis, sunkiai nuspėjamas. Veiksmo daug, sukurtos pakankamai originalios situacijos, kurių metu galima spėlioti, kaip pasielgs vienas ar kitas veikėjas. Į bendrą detektyvinį siužetą yra įpinta šiek tiek fantastikos - kaip pavyzdį galima paminėti Shinigami (mirties dievus), kurių "pagalba" į žmonių pasaulį ir atkeliavo Death Note sąsiuviniai.
Death Note yra vienas žinomiausių anime serialų, sulaukęs stebėtino populiarumo.

http://www.ntv.co.jp/deathnote/ Oficiali Death Note svetainė Japonijoje.
http://deathnote.viz.com/ Oficiali Death Note svetainė JAV.
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=6592 Death Note skiltis Anime Network svetainėje.
http://www.imdb.com/title/tt0877057/ IMDB skiltis.

http://www.youtube.com/watch?v=3y5UpwWOrV0 Pirmasis anime Opening'as.
http://www.youtube.com/watch?v=dhxk46IUSaw Antrasis anime Opening'as.

Tai štai, būtų įdomu sužinoti, ar kas esate žiūrėję šį serialą, kokie įspūdžiai, kurie veikėjai labiausiai patiko?:)


Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows. - G. Orwell

Message edited by aaitvaras - Antradienis, 2010-08-03, 16:53
 
DyaeblDate: Antradienis, 2010-08-03, 14:55 | Message # 2
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Kažkur man rods rašiau, kad tokių temų nepageidauju - jei pradedi, tai pradėt turėtum padoriai, t.y. su bent šiokiu tokiu aprašymu, kad nematę pamąstytu - pažiūrėt ar ne. Manau tamsta prie progos pasitaisysi, tai šį kart "nepastebėsim" ir pakalbėsim.

Anime buvo NUOSTABUS. Labiausia patiko Mello biggrin manau matosi iš mano signature. Gaila, kad jį taip kvailai kažkokia moteriškė sudirbo. Ir gaila, kad filme vietoj jo, kažkokią merginą įkišo, o Near gavo normalią rolę... et.
Gražiausia vieta turbūt buvo, kai Light prisiminė viską, t.y. atgavo death note po labai ilgo persekiojimo, etc etc, ta tyli scena, kai L atsisuka į jį išsižiojusį. Super. Ypač anime-filme, mat ten prieš tai labai tinkamai panaudojo Maximum the Hormone endingą Bilio biggrin


 
aaitvarasDate: Antradienis, 2010-08-03, 17:03 | Message # 3
Group: Users
Messages: 41
Status: Offline
Na va, pataisiau pirmąjį postą, ir ačiū už perspėjimą dėl temų kūrimo, dabar žinosiu, kas ir kaip:)

Dėl Mello - teisybė, ir man atrodė keista, kodėl jam visam seriale skyrė tiek mažai vietos. Ir už Near jis man labiau patiko, gal todėl, kad yra kiek "ryškesnis" veikėjas.
O man va, gražiausias ir mėgstamiausias vėikėjas šitam anime yra Ryuk, o gražiausios vietos - tikriausios tos, kur rodomas Shinigami World, ir dar ta, kur Misa dainuoja. Keista ir graži vieta.


Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows. - G. Orwell
 
aragornasDate: Antradienis, 2010-08-03, 20:29 | Message # 4
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Žiūrėjau vieną dalį, per tv6, bet man nelabai kažkaip pasirodė, niekad nemėgau japoniškų vaidybinių filmų, man išvis japonų darbai keisti, pirma tuo jų siauraakiškumo kompleksu, kiekvienas jų nupieštas herojus turi 3 gubai didesnes nei normalios akis, be to vieni nuo kitų kopijuoja idėjas, o baisiausia, kad nusigriebę kokią nors tūpą frazę visą sezoną ją kartoja. biggrin
 
aaitvarasDate: Antradienis, 2010-08-03, 21:09 | Message # 5
Group: Users
Messages: 41
Status: Offline
Na, dažniausiai abejotinos vertės filmai ir anime suformuoja tokią nuomonę. Yra stebėtinai gerų darbų, bet yra ir didelių nesusipratimų. Iš vienos serijos negalima nieko spręsti apie jokį daugia-serijinį darbą, manau:)
O kalbant konkrečiai apie Death Note - mano nuomone, šiuo atveju piešimas tikrai geras, ir tos akys nėra tokios labai jau ir hiperbolizuotos:D Nuvalkiotų idėjų ten kaip ir nepastebėjau, įkyrių frazių taipogi. Na, pats IMDB reitingas šiuo atveju daug ką nusveria - 9.1..
Bet taip, dėl konkrečiai japoniškų vaidybinių filmų tenka sutikti - ir man jie keisti. Nepatraukliai keisti. Ne išimtis ir tie, berods, 2, vaidybiniai filmai, sukurti remiantis Death Note istorija.


Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows. - G. Orwell
 
aragornasDate: Antradienis, 2010-08-03, 22:03 | Message # 6
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Tai vat, aš po vieno iš tų filmų ir nesusidomėjau death note. o kas dėl istorijos, tai ne death note savitas, bet yra kitu kurie tikrai sumauti
 
DyaeblDate: Antradienis, 2010-08-03, 22:34 | Message # 7
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Akys - didelės ne dėl siauraakių komplekso, o dėl jų idealogijos - akys - sielos vartai, todėl kuo didesnės ir gražesnės akys - tuo tauresnė herojaus siela. Todėl paprastai blogiečiai turi siauresnes akis, nei kokia super gera 14metė kur su kokiu studentu sumąsto draugaut biggrin
Death Note filmai - jo, ten doro nieko. Bet esmė lieka manga ir anime. Tai vienas iš geriausių anime, tai pagal filmą - nespręsk, nes filmas net siužetu nugrybavo biggrin
Jei nesusidomėjai - nemažai praradai. Ypač kas liečia Maximum the Hormone praradimas didelis, ką jau kalbėt apie įtemptą istoriją. Turbūt nė vieno anime taip noriai nežiūrėjau, plius dar aceit neiškarpytą anime-filmą po to ir dar visą mangą, visus 110 chp su viršum perskaičiau biggrin ir kai UK buvau, pirmą mangą angliškai verstą nusipirkau, tai dabar labai pavartyt faina... rašalu kvepia biggrin
Kitų su Death Note nelygink, maža kas prilygsta :P

Aaitvare - dėkui, dabar daug geresnis pirmas temos postas happy


 
aaitvarasDate: Antradienis, 2010-08-03, 22:41 | Message # 8
Group: Users
Messages: 41
Status: Offline
Dėl siužeto pritariu visu šimtu procentų - kiek po to teko žiūrėt anime, nei vienas neturėjo tokios stiprios ir išbaigtos siužeto linijos, taip pat tiek to "nenuspėjamumo", taip reikalingo detektyvui.
Mangos, tiesa, nesu skaičiusi, bet planuoju greitai tam atrasti laiko:)


Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows. - G. Orwell
 
DyaeblDate: Antradienis, 2010-08-03, 23:07 | Message # 9
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
verta 110 chp perskaityt, kad tą paskutinį prieitum... na, beveik paskutinį. Ten apie Near ir TEN Near pagaliau tapo įdomiu biggrin tarsi įgavo kažkį Mello primenantį bruožą.
O Mello su savo charakteriu net shinigamius gazdino, smagu žiūrėt buvo biggrin


 
aaitvarasDate: Antradienis, 2010-08-03, 23:15 | Message # 10
Group: Users
Messages: 41
Status: Offline
Žinau, tikrai žinau, jog verta:) Būtent dėl to, kad labiau atsiskleidžia visų charakteriai, ir šiaip labai gera žiūrėt į gražiai nupieštus Shinigamius biggrin
O beje, kuris iš Shinigamių labiausiai patiko? smile


Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows. - G. Orwell
 
DyaeblDate: Trečiadienis, 2010-08-04, 16:52 | Message # 11
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Ryuuk beabejo biggrin Rem irgi nieko buvo, bet Misamisa man labai nepatiko iš esmės, tai ir Rem minusą už tai gavo.. dry

 
aaitvarasDate: Trečiadienis, 2010-08-04, 18:05 | Message # 12
Group: Users
Messages: 41
Status: Offline
Man vėlgi, prie Rem pritrūko ryškesnių charakterio apybraižų. Labai jau blankus veikėjas iš jos padarytas. Misa man irgi labai nepatiko, įkyrumo įsikūnijimas biggrin

Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows. - G. Orwell
 
DyaeblDate: Trečiadienis, 2010-08-04, 23:57 | Message # 13
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Rem turėjo vieną gerą stiprų bruožą - jai dzin ant visų buvo, kol Misaimisai gerai. Galėjo bet ką nudėt ir miegot ramiai biggrin Ryuuk nerodė noro ką nors žudyt paslaugos vardant. Nebent gal dėl obuolių biggrin biggrin

 
aaitvarasDate: Antradienis, 2010-08-10, 19:58 | Message # 14
Group: Users
Messages: 41
Status: Offline
Ryuk juk dėl pramogos visą šitą dalyką ir užvirė:) Bet, pasikartosiu, gal tai ir suteikia jo charakteriui tokį patrauklumą. O tie obuoliai labai jam tiko:D

Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows. - G. Orwell
 
DyaeblDate: Trečiadienis, 2010-08-11, 16:27 | Message # 15
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Geriausia buvo, kai obuolių negavo ir kaip narkomanui prasidėjo post-efektai visoki biggrin biggrin per jį ir aš obuolius pamėgau, taip skaniai grauždavo juos...

O kaip tamstai Matsuda? pabaigoj biški proto parodė biggrin ir gan gudriai bandė L su Light išskirt kai susipešė... Nu gerai, gal ir nelabai gudriai... dry


 
Forumas » Laisvalaikis » Filmai » Death Note
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: