Ketvirtadienis, 2024-04-25, 18:59
Welcome, Guest | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forumas » Laisvalaikis » Visa Kita » Po Raganiaus Kalaviju (Be temos)
Po Raganiaus Kalaviju
aragornasDate: Šeštadienis, 2010-03-13, 23:09 | Message # 61
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
O ką tu žiūri?
 
DyaeblDate: Trečiadienis, 2010-03-17, 15:18 | Message # 62
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Šiuo metu - Bleach ir Ghost in the Shell pradėsiu.
Dar labai ilgas sąrašas to ką noriu pažėt biggrin bet paprastai aš tingiu žėt... XD


 
aragornasDate: Trečiadienis, 2010-03-17, 17:06 | Message # 63
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
nu jo bleach geras, bet aš kai neturiu laiko žiūrėt tai vienintelis kurį esu normaliai žiūrėjęs tai yra NARUTO. Toks visai nieko, iš pradžių buvo labai vaikiškas, bet paskui rimtesnis pasidarė biggrin
 
DyaeblDate: Trečiadienis, 2010-03-17, 18:14 | Message # 64
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
bweeee.... biggrin jau geriau dbz...

 
aaitvarasDate: Antradienis, 2010-08-03, 10:19 | Message # 65
Group: Users
Messages: 41
Status: Offline
Ghost in the Shell? Ir kokie įspūdžiai jį pažiūrėjus? (tai vienas mėgstamiausių mano filmų, todėl taip ir įdomu) biggrin

Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows. - G. Orwell
 
DyaeblDate: Antradienis, 2010-08-03, 15:02 | Message # 66
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Filmai tai superb. Anime dar dabar nebaigiu, nes piešimas man ėdasi juodai... biggrin
Iš filmų net nežinau katras labiau patiko, nerealūs tikrai. O Major labai panaši į Konoko (May Xasegava) iš žaidimo Oni biggrin įmesiu fan-vid link ir opening link:

fanvid: http://www.youtube.com/watch?v=8EMuWd6fZiQ
opening: http://www.youtube.com/watch?v=NPstjZEU03I&feature=related


 
aaitvarasDate: Antradienis, 2010-08-03, 17:11 | Message # 67
Group: Users
Messages: 41
Status: Offline
Aha, išvaizda tai jos tikrai labai panašios.
Man tai Ghost in the Shell filmuose į akis labai krito Weapon Design - atrodo, viskas išbaigta tobulai. Ypač gražu toje vietoje kur rodo, kaip gamina Android'ą. O soundtrackas labai labai prisideda prie atmosferos, kai kuriose vietose ją tiesiog suformuoja. Ši daina įsiminė labiausiai -
http://www.youtube.com/watch?v=oBVr_7I4FtE&feature=related
Ir išvis, šitą dalyką drąsiai vadinčiau šedevru. smile


Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows. - G. Orwell

Message edited by aaitvaras - Antradienis, 2010-08-03, 17:18
 
DyaeblDate: Antradienis, 2010-08-03, 22:39 | Message # 68
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
a va, kai pasakei apie androidą - man rods pirmas filmas man labiau patiko, kai Major dar -ten- buvo, o ne... na, žinai. Antras per daug šizofreniškas iš vienos pusės - besikartojantis vaizdas, klaida matricoj biggrin biggrin
Pirmam galutinai prie ekrano prikaustė, kai išgirdo jie ten laive sėdėdami balsą. Lūžis man buvo, nes iš pradžių visada skeptiškai žiūriu į anime kur super-fight-scenes biggrin
iš vis, labai įdomi tema. Man po šitų dviejų filmų net baisu pasidarę buvo biggrin ėmiau kompą valyt, tvarkyt, trint ko nereik, skanuot dešim kart per savaitę, tikrint viską... toks pojūtis buvo, it su gyvu daiktu sėdėčiau XD


 
aaitvarasDate: Antradienis, 2010-08-03, 22:46 | Message # 69
Group: Users
Messages: 41
Status: Offline
Dar va, labai stiprūs dialogai ir monologai buvo pirmoje dalyje:)
Na taip, mane irgi, po šitų dviejų filmų, keistos mintys apie technologijas aplankė:D Lyg tai būtų vienas didžiulis nervinis tinklas biggrin . O jei rimtai, tai šitas filmas atrodo kaip puiki įžvalga ateičiai, gal net dabarčiai, kai dar tik žengiame pirmus žingsnius dirbtinio intelekto kryptimi. Šiaip ar taip, yra apie ką pamąstyti.


Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows. - G. Orwell
 
DyaeblDate: Antradienis, 2010-08-03, 23:10 | Message # 70
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Ar mačius anime Serial Experiments Lain? Ten irgi kažkuo panašu. Tik mažiau konflikto - nieks nebando nuhackint Ghost'o ir pan.
Et, norėčiau tokios ateities. Man ta kiborgizacija - tokia priimtina idėja...


 
aaitvarasDate: Antradienis, 2010-08-03, 23:24 | Message # 71
Group: Users
Messages: 41
Status: Offline
Ne, nesu mačiusi. Apskritai, tai dar palyginus mažai anime filmų žiūrėjau.
Man irgi visa tai atrodo žavinga, daug domėjausi pačia Cyber kultūra, jos filosofija. Tik gąsdina vienas vienintelis dalykas - robotų "mąstysenos" struktūra, paremta žmogaus nervinių ląstelių tinklo modeliu, ar net sintetiniai "genai". Mano nuomone, tokiems dalykams geriau jau užkirsti kelią, kuo anksčiau.


Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows. - G. Orwell
 
DyaeblDate: Trečiadienis, 2010-08-04, 16:54 | Message # 72
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
nu, čia jau iš kurios pusės žiūrėsi - jei tau diagnozuos vėžį, tai tų sintetinių genų dėka galėsi juo nusikratyti net be operacijos...

 
aaitvarasDate: Trečiadienis, 2010-08-04, 18:14 | Message # 73
Group: Users
Messages: 41
Status: Offline
Ties tokių ligų gydymu darbuosis nanorobotai, tai, žinoma, yra teigiamas dalykas, arba iš kamieninių ląstelių greitai išauginami visiškai veiklūs organai. Galimybė keisti kraujo struktūrą - taip, tam, manau, vertėtų visiškai pritarti.
O sintetiniai genai galėtų būti ne vien žmonėse. Yra idėjų net dėl šimtu procentų dirbtinio DNR.


Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows. - G. Orwell
 
aragornasDate: Trečiadienis, 2010-08-04, 18:22 | Message # 74
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Hm, gal keičiam forumo pavadinimą į under wing of manga? biggrin biggrin
 
aaitvarasDate: Trečiadienis, 2010-08-04, 19:16 | Message # 75
Group: Users
Messages: 41
Status: Offline
Naaagi, juk ne vien apie tai kalbame ! biggrin
Štai, tema priėjo prie "robotų amžiaus" ir kiborgizacijos. Diskutuotinas dalykas happy


Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows. - G. Orwell
 
Forumas » Laisvalaikis » Visa Kita » Po Raganiaus Kalaviju (Be temos)
Search: