Antradienis, 2024-04-23, 08:32
Welcome, Guest | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forumas » Laisvalaikis » Visa Kita » Pokalbių vieta nemiegantiem žiemos miegu
Pokalbių vieta nemiegantiem žiemos miegu
aragornasDate: Antradienis, 2010-04-13, 17:32 | Message # 46
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
visai nieko, o vampyrai man išvis atrodo būtybės kurių egzistavimą sunkiausia įrodyt, bet ne tame esmė, pažiūrėsim ką apie vampyrus mano Saulėlydžio sagos rašytoja, į jos pastarajį kūrinį žiūriu labai skeptiškai todėl pasiėmiau skaityt kitą knygą Sielonašė, ar kažkaip taip, neturiu po ranka, pavadinimas gal ne toks. biggrin
 
DyaeblDate: Ketvirtadienis, 2010-04-15, 18:25 | Message # 47
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Pažiūrėčiau kaip tu lengviau įrodytum najadės ar driadės kokios egzistenciją... biggrin
Twilightas ne apie vampyrus. Nežinau kas tie vegetariniai su swarowskine oda, bet tai ne vampyrai.......


 
aragornasDate: Ketvirtadienis, 2010-04-15, 19:39 | Message # 48
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
biggrin biggrin nu jo pedofilai "vampyrai" 107 metu su 17 mete mergaite biggrin biggrin bet ne tame esmė, o kas dėl driadzių kuo jos skiriasi nuo zmoniu? ogi niekuo, miske gyvena, o tokiu durniu siais laikais kaip rusai sako palno biggrin
 
DyaeblDate: Penktadienis, 2010-04-16, 20:39 | Message # 49
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Driadės tai ne tos mergiotes kur per raganiu laksto, driadžių mitas teigia, kad jos yra miško dvasios, kaip paties miško gyvybė, tiesa pasakius gan žiaurios būtybės kartais būdavo. Jų vieta mitologijoj šalia najadžių ir kitų nimfų. Nimfos nors ir atrodė kaip žmonės, žmonėmis nebuvo. Sulyginai, kaip Dzeusą su Adamkum...

 
aragornasDate: Šeštadienis, 2010-04-17, 12:06 | Message # 50
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
O ką manai jie abu nesirgo didybės manija? Kiekvieną mitą galima sulyginti su šiuolaikiniais pavyzdžiais, tik esmė tame, kad šiuolaikiniai pavyzdžiai yra puskvaišių ir pusdurnių, o senovės mitai yra nuostabūs cry deja... cry
 
DyaeblDate: Šeštadienis, 2010-04-17, 17:28 | Message # 51
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
tu manau driades apskritai su druidėm sumaišęs būsi, kad net palygint taip sugebėjai su žmonėm biggrin
Adamkus sakyčiau ne didybės manija, o senatvės ... khem... proto liga serga biggrin


 
aragornasDate: Sekmadienis, 2010-04-18, 11:37 | Message # 52
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Na po poros susitikimų su juo aš manyčiau, kad dalelė yra ir didybės manijos, bet apie suvaikėjusio senio kvailystes, tai čia jau labai sena naujiena biggrin
 
DyaeblDate: Pirmadienis, 2010-04-19, 19:23 | Message # 53
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Vieša paslaptis, škes... biggrin

Dam, lauke saulė šviečia, oras šyla, o aš peršalau taip, kad nosį nusikąst norisi. Davai ir tema ta proga - gydymosi būdai - natūralūs, tabletėlėmis ar dar kokiu velniu gydotės?


 
aragornasDate: Ketvirtadienis, 2010-09-02, 17:40 | Message # 54
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Kas dėl gydymosi būdų tai dažniausiai kaip liga nesunki tai žolelėm, o kai sunkesnė tada jau rimtais vaistais.
Hm, prisiskaičiau aš visko per šią nuostabiai trumpą vasarą. Susipažinau su daug protingų žmonių. Ir vis dėl to...
Kaip gi čia gaunas, kad sėdėdamas visiškai tau nesuprantamų žmonių apsuptyje, kai tau atrodo, kad jau baisiau ir būt neįmanoma, kaip pažvelgus į ateitį tave sukausto baimė, tu nebežinai kaip išsisukt, kaip prasmukt pro istorijos tėkmę. Kur tas tiltas per nesustojančią upę? Ir tada viskas atsiskleidžia. Viskas. Lieka tik vienas dalykas. Kaip tu tai pritaikai. Po galais, lieka vienas, bet ne pats lengviausias. Ir vis dėl to... Kaip?
Daug galvojau, bet kol kas... Po galais kodėl filosofija taip suknisa žmogui gyvenimą a? Gyvenau ramiai, px buvo ant visko, o dabar blin, pradedi galvot ir jomajo..... Tada supranti koks menkas tavo gyvenimėlis buvo iki tol, kad tu kaip koks naujagimis taseisi po Žemę ir dabar lyg po sprogimo atsibundi ligoninėj ir nežinai nei kas tu nei kur tu. Nu žodžiu, parašiau daug apie nieką...


Message edited by aragornas - Ketvirtadienis, 2010-09-02, 17:42
 
DyaeblDate: Penktadienis, 2010-09-03, 18:10 | Message # 55
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
tu prieš mąstydamas apie gyvenimo menkumą pagyvenk dar bent 5 metus biggrin

 
aragornasDate: Šeštadienis, 2010-09-04, 14:07 | Message # 56
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Neproduktyvu, nes užknis tik dar labiau, bet vakar buvo iš po vakar, šian 20 proc tiktai nusiteikęs taip ziauriai biggrin
 
DyaeblDate: Antradienis, 2010-09-07, 00:13 | Message # 57
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
neproduktyvu? O tai jau nuo tavęs priklauso, jei produktyvumu pats nepasirūpinsi, tai nieks iš paskos ir nebadys, kad eik, daryk, bandyk. Gyvenimas priklauso nuo žmogaus ir po 5 metu juoksies prisiminęs kaip tauzyjai nesąmones Raganiaus akivaizdoje biggrin

 
aragornasDate: Antradienis, 2010-09-07, 18:13 | Message # 58
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
CHA! Šituo mane Lietuviai ir žavi, nes galvoja, kad gal kada nors ir bus geriau, jei žmogus nori, jis pesimizmą įžiūrės bet kur, o jei jam tą dieną nuotaika gera optimizmas sklis nuo jo upeliais, bangomis ar dar kuo tik nori biggrin
 
aragornasDate: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 15:58 | Message # 59
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Taip čia tau sunku, kai tu galvoji, kad ten nieko nėra tada visai chuinia. O kas dėl mokslo, tai taip, man irgi prie širdies, bet kad siela viską taip lengvai prarastų mainais už nesibaigiančią ramybę tai abejoju, o gyvenimas sau, tai išvis man nesuprantamas, nes vienas žmogus sau yra niekas, kas tau padės kai būsi bėdoje, mirtiespatale? Jauna ir dar turinti perskaityti tiek knygų? o aplinkui nieko nėra... Pagalvok.
 
DyaeblDate: Penktadienis, 2010-09-10, 19:55 | Message # 60
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Nu man į žmones nusispjaut, jei būsiu mirties patale, mane kažin ar kas išgelbės jau, tai kam jie reikalingi? biggrin viskas prasidėjo ir pasibaigs vienu žmogumi, todėl ir esam 1etai, o ne 0iai. Kas iš to jei turėsi kažką šalia, gulėdamas mirties patale? Tas kažkas irgi bus 1as, o kartu tebūsit 2as, 2as toks pats niekas, koks ir 3mln. Pažiūrėk į žvaigždes, į rašytojus, ta Twilight rašytoja praktiškai paauglių-gaują įsigijo, o ji juk vienetas-niekas. Viskas priklauso ne nuo skaičiaus, o nuo strategijos biggrin Jei negali jų įveikti jėga, įveik greičiu, jei nėra skaičiaus, turėk drąsos, jei trūksta drąsos - va tuomet belieka turėt skaičių.
Kai aplinkui nieko nėra, esi tu, esti tavo mintys, tavo pasaulis ir jis idealiai toks, kokio tu nori, nes nėra kam jame braižyti paviršius ir keisti spalvas, viskas ką turi yra Tu, o Tu esi tai, ko tau reikia, toks, kokio reikia, todėl nera nieko geriau kai esi tik pats vienas-niekas biggrin bijau prarast mintis, protą, o ne prarast tai vienumoj


 
Forumas » Laisvalaikis » Visa Kita » Pokalbių vieta nemiegantiem žiemos miegu
Search: