Penktadienis, 2024-03-29, 15:17
Welcome, Guest | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forumas » Laisvalaikis » Visa Kita » Pokalbių vieta nemiegantiem žiemos miegu
Pokalbių vieta nemiegantiem žiemos miegu
DyaeblDate: Šeštadienis, 2010-03-20, 23:25 | Message # 16
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
ar aš tau dar nepaaiškiau, kad vilniečių čia nėra? biggrin
Tiesą pasakius, kol kas čia esam tik mudu iš vis, nes tie kurie neateina, tikrai nemato tavo posto ir jiem tikrai dzin ar manai, kad jie miega ar ne...
O kiek su kuo bendrauju už raganiaus ribų - nei vieno iš vln nėra biggrin


 
aragornasDate: Sekmadienis, 2010-03-21, 19:07 | Message # 17
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
LABAI GAILA! rimtai, norėjau susitikt su daugiau raganiaus fanų, bet kadangi tu kaunietė susitikt nieks netrukdo gegužės mėnesį vyks lituaniconas, fantastų suvažiavimas, gal būsi?
 
DyaeblDate: Pirmadienis, 2010-03-22, 19:25 | Message # 18
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
ne kaunietė aš biggrin ir dar pasakysiu - mano moderatorius ir tie draugai kuriuos jis apkrėtė witcherizmu - juo labiau ne iš kauno ar vilniaus biggrin
Nebūsiu, bent jau šiam smile

Skelbk naują temą biggrin

Ir BTW! Jau Šiandien/Ryt bus new apie naują Raganiaus 2 ERĄ!...
pykau kai games.lt perrašė mano tekstą su daug "..." ir "!!" ir dar daugiau ":DDD", nes taip aš tiesiog nerašau, bet kaip dėl raganiaus 2 galėčiau ir fan-went-mad pabūt.


 
aragornasDate: Pirmadienis, 2010-03-22, 21:32 | Message # 19
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
biggrin biggrin biggrin Taigi atleiskit gerbiamieji žiūrovai, bet reikalai su muzika įtempti, taigi nėr kada prie kompo prisėst.

FILMAI!!!

Jūsų mėgiamiausi, nemėgstamiausi ir visokie kitokiausi filmai. Gal kas žiūri vien tik tam tikro žanro filmus, gal kas žiūri įvairiausius ir visokius kitokiausius, žodžiu reikškitės kaip norit! biggrin

 
DyaeblDate: Antradienis, 2010-03-23, 11:51 | Message # 20
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Fantasy filmai visada prioritetas biggrin ypač jei su drakonais arba vampyrais.
Nemėgstu tos šizofrenijos, kai bando įskiepyt šizą žiūrinčiąjąm, jei šizas, tai tik toks kaip Fight Club cool
Tim Burton turbūt geriausi filmai biggrin


 
aragornasDate: Antradienis, 2010-03-23, 19:26 | Message # 21
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
hm, įdomi nuomonė, pirma aš režisierių neskiriu, nors kokius 12 pažystu normaliai, bet vėl gi, neskiriu aš jų. Kas dėl filmų tai taip fantastiniai turi didelį privalumą, labai mėgstu komedijas, bet geras, subtilias, o ne tas visokias nuvalkiotas nesamones kaip "Žasine kur mano automobilis". Gal esat matę big bang theory? ten yra tikrai gera komedija. O kas dėl fantastinių filmų... Jie krinta, ir labai skaudžiai, pagal knygas kuriami filmai tiek atitolę nuo knygos, kad jų jau ekranizacija nebevadina, o tokių gerų senovinių apie romą, graikiją: Hunas Atila, Spartakas, 300 jau nebekuria.
 
DyaeblDate: Sekmadienis, 2010-03-28, 16:26 | Message # 22
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
po kurio laiko pradedi pastebėt panašumus tarp filmu ir atpažint kurio tai režisieriaus darbas. Pvz tokie kaip Kim Ki-dukas kuria "tylias dramas", Tim Burtonas turi labai savita dark humor ir pan.

Big Bang Theory ir yra banali komedija, Zasine kur mano automobilis kitokio tipo, galima sakyt komercine komedija ar pan. prie tokiu komerciniu labai Most Scary Movie komanda mėgsta dirbt ir tokių juokelių taip pat įveliama į kas antrą filmą kuriame esmė - automobiliai, merginos, narkotikai, nusikaltimai

Pažiūrėk Rožinę Panterą, komedija neeilinė, pusiau banali, bet neturi to šabloniškumo, kaip Big Bang theory


 
aragornasDate: Sekmadienis, 2010-03-28, 19:16 | Message # 23
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Jo, sena gera klasika, žiūri ir neatsibosta, arba prancūsų (turbūt vienintelė gera jų komedija) Žandaras! biggrin biggrin Liuks!
 
DyaeblDate: Sekmadienis, 2010-03-28, 23:37 | Message # 24
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
sena gera klasika? Kad tas filmas salyginai naujas biggrin

 
aragornasDate: Pirmadienis, 2010-03-29, 11:38 | Message # 25
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
1990, ką aš žinau, filmaskuriam jau 20 metų yra ganėtinai senas, nebent tau kokie 39-45 biggrin biggrin
 
DyaeblDate: Pirmadienis, 2010-03-29, 18:06 | Message # 26
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
ka cia nusisneki, 2006 filmas gi cia biggrin

http://www.imdb.com/title/tt0383216/


 
aragornasDate: Pirmadienis, 2010-03-29, 19:09 | Message # 27
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Aš ne apie pink panter, aš apie Žandaras biggrin biggrin
 
DyaeblDate: Antradienis, 2010-03-30, 01:25 | Message # 28
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Žandaro aš nežinau, nemačius matyt biggrin bet french people kuria neblogas komedijas, tai patikėsiu, kad gera

 
aragornasDate: Antradienis, 2010-03-30, 16:07 | Message # 29
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Man tai jų vienintelė gera, aš turbūt nesuprantu jų humoro, kaip ir britų, reik įsigilint, o kai komedija tai tingiu gilintis biggrin biggrin
 
DyaeblDate: Antradienis, 2010-03-30, 17:52 | Message # 30
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Britų humoras pats geriausias biggrin iš vis man patinka Britų darbai tiek cinematikoj, tiek šiaip gebėjime sukurt gerą istoriją.

 
Forumas » Laisvalaikis » Visa Kita » Pokalbių vieta nemiegantiem žiemos miegu
Search: