Ketvirtadienis, 2024-03-28, 16:52
Welcome, Guest | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forumas » Laisvalaikis » Visa Kita » Pokalbių vieta nemiegantiem žiemos miegu
Pokalbių vieta nemiegantiem žiemos miegu
aragornasDate: Sekmadienis, 2010-03-07, 00:31 | Message # 1
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Kadangi puslapis šis mūsų yra toks apsnūdęs, kad net graudu, nors ne, ne puslapis, o forumas, tiesiog užmigo žiemos miegu. Todėl nusprendžiau jį prikelti! Kiekvieną savaitę čia ruošiuosi vesti diskusiją apie ką nors. Kas bebūtų tą savaitę aktualu. Taip pat siūlau reikštis ir jums, nebūkit apsnūdę! Ir tikiuosi pamatyti daugiau veidų nei mūsų nuostabioji adminė ir moderatorius, taip taip, čia jum meškos miegalės sakau biggrin
 
DyaeblDate: Sekmadienis, 2010-03-07, 01:13 | Message # 2
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
per daug nesitikėk, bet aš kaip visada - prisidėsiu kiek galėsiu... biggrin

 
aragornasDate: Sekmadienis, 2010-03-07, 12:39 | Message # 3
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
na ir puiku!!! kadangi ši savaitė jau baigėsi būtų gana keista dėti naują temą, nebent įdėčiau po naują kiekvieną savaitę.

Taigi pradėsim!

KAZIUKO MUGĖ!

Laukiu jūsų nuomonės, ką matėt naujo, kur buvot ką veikėt ir t.t.

 
DyaeblDate: Sekmadienis, 2010-03-07, 13:18 | Message # 4
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
kubilių matėm biggrin sušalom pasiutusiai...
Saldumynai arba per saldūs arba per prėski ir biški trūko kokių nors pramogų pasižiūrėjimui, o ne tik apžiūrėjimui/pirkimui.
Naujo... Naujo nieko, kaip ir kas met, šalta, šlapia, žmonių tiek, kad irtis tenka tiesiogine to žodžio prasme.
Ir nors aš nebuvau, bet visa tai žinau iš tėvų kurie buvo biggrin biggrin man nelabai šita šventė imponuoja, palauksiu kokių vėlykų...


 
aragornasDate: Sekmadienis, 2010-03-14, 10:41 | Message # 5
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Na aš buvau, tikrai žmonių daug, tikrai šalta, bet kaip visad smagu kaip niekur kitur, man šita šventė tikrai labai patinka, nes dažniausiai per ją koncertuoju, groju su draugais, šiais metais su draugais užsdirbom po 135 LT. Daug nuostabių pirkinių, ypač mūsų (fantazistų tipo): šarvai, kardai, įvairūs medalionai, iš žalvario, kaulo, nuostabūs žiedai ir kitokios įstabios prekės. Bet vėl gi kai krizė tai ir kainos nuostabiai šūdnos (atsiprašau). Už kažkokį keptą grybuką-sausainiuką 3 LT. Ne veltui sakoma, kad Lietuvoj mokesčiai kaip JAV, kainos kaip ES, o algos kaip Afrikoj. biggrin biggrin

Added (2010-03-14, 10:41 Am)
---------------------------------------------
NA ŠTAI!!! Atėjo pagaliau vienos savaitės galas, kitos pradžia ir metas pradėti aują iskusiją nauja tema.

ŽALINGI ĮPROČIAI!

Kokia jūsų nuomonė šiuo klausimu? Ar patys tokių įpročių turite? Laukiu atsakymų biggrin

 
DyaeblDate: Sekmadienis, 2010-03-14, 23:20 | Message # 6
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Neturiu jokių žalingų įpročių - imagine that biggrin
Šiaip nesmerkiu jei žmogus tą įprotį dar su protu laiko. T.y. jei rūko ne po pakelį per dieną, jei negeria kas dieną, jei nenusigeria "prie progos" iki komos ir pan, tada ok. Kitu atveju reikia gydytis, žmonės... biggrin
Šiaip nemėgstu cigarečių ir alkoholio kvapo, tad nelabai mėgstu ir kompanijose tokiose būt.
O ir tų "truputį išgeriančių" nepasakyčiau, kad mėgstu, teko matyt labai siaubingų vaizdų sukeltų būtent alkoholio, tai tikrai nemalonu stebėt procesą.


 
aragornasDate: Sekmadienis, 2010-03-14, 23:50 | Message # 7
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Taip patirties su alkoholiu ir rūkalais turiu ir jinai tikrai nėra maloni, tą galiu drąsiai pasakyt, nepakenčiu aš šito ir netoleruoju jei tai yra daroma naglai man prieš akis. Yra žmonių kurie nueina į rūkymui specilius kambarius ir t.t. tam aš visiškai pritariu ir tokius žmones gerbiu, nes jie supranta, akd kitiem nepatinka jų pomėgiai ir prisitaiko, bet visų tų apsišikų girtuoklių baruose aš "nevirškinu".Pats tokių įpročių neturiu ir tikrai nesiruošiu. Sakei apie saikingą gėrimą... Kaip jis gali būt saikingas? Juk tai yra nuodas kuris žudo tave iš vidaus net ir mažiausiais kiekiais, nežinau kaip pati, bet aš net šampano negeriu per naujaką, tiesiog negaliu, kad ir kiek turėjau progų (daugybę, patikėkit) nė karto nebandžiau, ir džiaugiuos, nes kiekvieną dieną matau alkoholio sukeltas pasekmes
 
DyaeblDate: Antradienis, 2010-03-16, 15:04 | Message # 8
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Aš irgi net per šventes jokias nieko negeriu, last time gurkštelėjau pusę gurkšnio prieš du metus, per sesers vestuves, po to supyliau turinį į artimiausią kažkieno taurę, kad nesikabinėtų, jog "reikia išgerti"... tfu, velnią čia reikia.

Saikingas gėrimas - kai žmogus nori išgerti, bet sugeba neprisigerti, t.y. kai jis dar protauja pakankamai blaiviai. Nekalbu apie "noriu išgerti" kiekvieną dieną, o tarkim per šventes, kurių, pripažinkim, jaunimas be alkoholio net nesupranta (o tai smagu - švenčiau gimtadienį taip, kad net neatsimenu. Tai kam iš vis švęst? Va aš sau ramiausiai nuvariau į kns, susitikom su draugais ir pasėdėjom su trim puodynėm arbatos ir saldžiais sušiais biggrin dėl to nebuvo nė šlakeliu mažiau linksma, net atvirkščiai, prisijuokėm stebėdami kas kaip lazdelėm tą suši volioja biggrin biggrin ), todėl jei jau jiem taip reik išgert, tai tegul bent geria su protu, tam kad išgert, o ne kad prisigert.

Kartą net akis išverčiau, kai kieme čia tokį last meet of old friends padarėm ir nematyti vaikai (sakau vaikai, gal 12 metų berniūkščių niekuo kitu neįmanoma laikyt, kai bandai prisimint "senus laikus" su vienmečiais pažystamais biggrin ) dar sukinėjos, nusistebėjo kodėl aš atsisakiau kartu parūkyt ir kai paklausiau o tai ko jis geria, kam jis rūko, atrėžė - o man tada viskas px...
Bet pala, o kas px gali būt? Ką, tokiam amžiuj labai nervai ėda? Problemos? Darbo nerandi, vaikeli? biggrin

Esu prieš svaiginimąsi kaip sprendimą. Va to netoleruoju. Kitką toleruot tenka, nes didesnis procentas tokius kaip tu ir aš laiko nevispročiais biggrin
Bet mes žinom geriau biggrin


 
aragornasDate: Antradienis, 2010-03-16, 15:21 | Message # 9
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Tai vat. Ne vieną kartą su draugu tysėm klasiokus po keistų skambučių kai nurodoma vieta, ateini, o ten klasiokas guli apsivėmęs apsišikęs ir t.t. (tada munm dar buvo 13-14). Niekada gyvenime su draugu nesam net prašomi paėmę iš kito rūkalų ar kito brudo, na čia aš aišku kartojuosi, bet vis dėl to buvom ir su pilnamečiais kurious namo paskui vedėm, nes girti nepaėjo, nu žodžiu, kaip tu ir sakei nueini į kabaką geros žalios arbatos pintą (žinau kabaką Vilniuje kuriame arbatą pilsto pintomis!) ir labai linksmai vakarą praleidžiam biggrin biggrin
 
DyaeblDate: Antradienis, 2010-03-16, 16:46 | Message # 10
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Manau geria tie, kuriem proto neužtenka kaip kitaip pasilinksmint biggrin nes išgėrus turbūt jų nuobodybės linksmesnės atrodo.

Va, gaila kad arbata azietiskuose kavinese i mazus arabtinius pilsto biggrin toki 4-6 puodukam tiem mažiem


 
aragornasDate: Antradienis, 2010-03-16, 20:16 | Message # 11
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Na aš esu matęs ir tokį džekilo Haido efektą kai ramus melancholiškas žmogus išgėręs pasidarė kaip beprotis
 
DyaeblDate: Antradienis, 2010-03-16, 20:40 | Message # 12
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
Teko ir man tokių matyt, tik ne taip efektingai kaip su Haidu ten būna, o taip bjauriai, kaip realybėj žmonės sugeba.
Ir va, kaip paaiškint tokius? užslėptas emocijas išreiškia? kita puse parodo? kam gert jei taip nervai imt pradeda?


 
aragornasDate: Antradienis, 2010-03-16, 23:11 | Message # 13
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Ir kas keisčiausia tokie žmonės nieko neatsimena, nei ką jie darė, nei ur buvo. Tikrai nežinau kaip juoa pateisint, bet ar to reikia? mano nuomone juos reikia visus į kalėjimą ir priverstiniu būsu koduot!!! angry Ir ne tik tuos kurie "transformuojas" ir tuos kurie geria po mėnesį po du, tuos kurie neisgyvena dienos be 50 gramų. Mano nuomone ir šalies gyvenimas pasikeis apvalius visuomenę nuo tokių žmonių. Mano senelis, amžiną atilsį, buvo didelis rūkorius, bet po širdies operacijos neberūkė ir pats buvo labai prieš tai, nesuprato kaip galėjo tiek metų rūkyt, jam ir nebepatiko, ir nekęsdavo kai kas laiptinėj rūkydavo. Tai va taip atvertus visus tuos alkoholikus ir dangus prašviesėtų.
 
DyaeblDate: Trečiadienis, 2010-03-17, 15:17 | Message # 14
Admin
Group: Administrators
Messages: 350
Status: Offline
kas liečia kalėjima tai, girdėjai gal per žinias - bado streikia jie skelbia, nes aceit jiem matai kompiuteriu laikyt negalima kamerose. Acipršau jau, bet tai gal tu nevok, nežudyk ir geriau namie šiltai kiek nori tiek sedėk prie kompo?
Manau reikia senųjų kalėjimų tipų - kur ant grindų lentinis gultas ir du kart per dieną gauni beskonės košės. O čia atsiprašant kaliniai gyvena geriau nei kai kurie vargšai. Tokių neperauklėsi gi.
O priverstinis kodavimas čia manau ne esmė, kol gamins, tol atsiras paklausa. Reikėtų pačius fabrikus sunaikint, palikt tik kelis medicininėm reikmėm, t.y. antpilam ir spiritui paprastam.
Tabakas, ok, velgi, kai su protu. Kai pypliai laiptinėj prirūko iki mėlynumo - čia jau proto nėr. Bet jei koks senelis nori pypkėn kokio įdomesnio savo išauginto ar iš kur importuoto tabako įsimest - okay, tebūnie.


 
aragornasDate: Penktadienis, 2010-03-19, 20:37 | Message # 15
Group: Users
Messages: 165
Status: Offline
Turiu klausimą visiem Vilniečiam kurie turi noro susitik prie puodelio arbatos wink Velykos nuostabi šventė, taigi kviečiu, laukiu atsakymų biggrin
 
Forumas » Laisvalaikis » Visa Kita » Pokalbių vieta nemiegantiem žiemos miegu
Search: